Ko Jūs vēlaties rīkot?

Ceremonija

Apbalvošanas ceremonijās būtiskākā ir pasākuma raksturam, apmeklētāju skaitam un tipam, kā arī norises laikam atbilstošas vietas izvēle. Apbalvošanas tehniskā plānošana

TV Tiešraide

Televīzijas tiešraidēs ne tik būtiski ir tas, kas notiek aizkadrā, taču TV ekrānos visam jābūt perfekti. Studijas, zāles vai teritorijas iekārtojums, kameru izvietojums, apgaismojums, cilvēki, dekorācijas, grims, skaņa, sinhronizācija – visam jāstrādā vienā – TV tiešraides – ritmā.

Festivāls

Rīkojot festivālu, uz dažām stundām vai dienām nereti nekurienē ir jārada sava pasaule. Tehniskais, radošais, muzikālais, organizatoriskais risinājums un plānojums nosaka visu.

Šovs

Lielkoncertus, mūzikas šovus un izrādes raksturo ievērojams tehniskais nodrošinājums, dekorācijas un tehniskais personāls, kas rūpējas par to, lai viss norit pēc scenārija.

Koncerts

Koncertā klausītājs ir atnācis pēc skaņas baudījuma. Organizatora uzdevums ir parūpēties par mūziķu labsajūtu, apmeklētāja vizuālo un skaņas baudu un ērtībām.

Turneja

Turnejā visam jānotiek kā pēc pulksteņa. Katra diena ikvienā vietā ir vienāda – ceļš, ierašanās, uzbūve, pārbaudes, apmeklētāji, uzstāšanās, nobūvē un došanās atkal ceļā. Nedrīkst pazust ne skrūvīte un visiem jābūt paēdušiem, nodrošinātiem ar palīgiem īstajā vietā un laikā.

Konference

Konferencēs vienādi būtiska ir vieta un ērtības, skaņa un apgaismojums, attēls un redzamība, materiāli un serviss.

Localization

Recent Posts

Recent Comments

    Archives

    Categories

    Meta

    Localization